Wiosenny płaszcz w roli głównej

/, PORADY/Wiosenny płaszcz w roli głównej

Zastanawiałaś się czasem jakby to było gdybyś już nigdy nie pomyślała, że nie masz w co się ubrać? ;)

Często słyszy się z różnych źródeł dekalog mówiący o tym co każda kobieta powinna w swojej szafie mieć, by zawsze miała co na siebie włożyć. Osobiście nie jestem zwolenniczką list „must have każdej kobiety”, ponieważ wszystkie jesteśmy różne! Mamy inne potrzeby, inną pracę inaczej spędzamy czas wolny, a przede wszystkim każda z nas ma swój indywidualny styl życia. Właśnie dlatego nie ma czegoś takiego jak uniwersalna lista must have. Jednak możemy trochę inaczej spojrzeć na tą kwestię :) Są pewne elementy garderoby, które w swojej szafie WARTO MIEĆ. Ale! Te elementy muszą być jak najbardziej spersonalizowane.

Wiosenny płaszcz

To właśnie jeden z takich ubrań, które z pewnością każda posiada. Mam jednak szczerą nadzieję, że Twój płaszcz jest zarówno odzieżą wierzchnią jak i Twoją wizytówką. Co mam na myśli? Odzież wierzchnia daje nam wiele możliwości stylizacyjnych, dzięki niej powstają piękne połączenia, a my czujemy się bardzo dobrze w pełnych stylizacjach. Niezależnie od tego czy jest to ramoneska, kurtka jeansowa czy właśnie płaszcz – te elementy pozwalają na stworzenie pełnej stylizacji. Dlatego w momencie zakupu odzieży wierzchniej wybieraj taką, która w stu procentach odzwierciedla Ciebie. Jesteś na stanowisku kierowniczym w dużej firmie? Twój płaszcz powinien być klasyczny o zachowawczym fasonie oraz kolorze. Być może jesteś nauczycielką w szkole podstawowej? Widzę Cię w dwurzędowym płaszczyku w wesołym kolorze. Z pewnością czujesz tą zależność :) Pamiętaj! Wybieraj odzież wierzchnią, która pasuje do Ciebie i tego czym się zajmujesz, a nie będziesz miała problemu typu” „nie wiem z czym to połączyć” :)

Z racji mojej kreatywnej pracy jak i duszy ;) wybieram ubrania, które to podkreślają, uwielbiam rzeczy, które są nietypowe. Co prawda, czasem trudno jest znaleźć takie perełki w sklepach ogólnodostępnych, dlatego jestem zwolenniczą szycia na miarę! Razem z Magdaleną z USZYTE raz na jakiś czas coś wykombinujmy i wspólnymi siłami stworzymy cudo, w którym później chodzę zbyt często :)

fot.: Anna Mika <3

2018-05-02T11:25:24+01:00

Zostaw komentarz