Pakiety

//Pakiety
Pakiety2017-05-21T23:10:16+01:00

Niektórzy potrzebują kompleksowej opieki nad ich wizerunkiem. Dlatego warto jest skorzystać z pakietów, które dają Ci więcej możliwości i szansy na wdrążenie swojego idealnego wizerunku.

Chcesz skorzystać z kilku usług? Świetnie się składa, mam dla Ciebie zniżkę na połączone usługi oraz na gotowe pakiety z mojej oferty. Skontaktuj się ze mną i opowiedz na jakich usługach Ci zależy, a ja przygotuję dla Ciebie indywidualny program. Być może skorzystasz z gotowych już pakietów, bądź wymyślisz swój własny, który wspólnie zrealizujemy.

Dzień ze stylistką

Doszłaś do wniosku, że nadszedł czas na zmiany w swoim wyglądzie? Dzień ze stylistką postawi Cię na nogi i napełni pozytywną energią! Podczas takiego dnia musisz przygotować się na pełny „detoks wizerunkowy” i intensywną, ale przyjemną pracę nad swoim wyglądem.

Dowiesz się czegoś więcej o swojej figurze i typie kolorystycznym. Pozbędziesz się paru zbędnych rzeczy z szafy, ale za to zdobędziesz kilka nowych. Nie ma mowy o poczuciu, że ten dzień był dniem straconym. Będziesz o kilka kroków do przodu w pracy nad własnym wizerunkiem!

Jeśli jesteś ciekawa jak wygląda program dnia ze stylistką, skontaktuj się ze mną.

CENA: 949 zł

Pakiet małżeński

Oboje pragniecie zmienić swój wygląd, poczuć się lepiej i bardziej atrakcyjnie dla siebie nawzajem? Specjalnie dla osób, które razem chcą przeżywać tę przygodę, proponuję wspólne zakupy, a także połączenie innych usług. Zróbcie sobie prezent lub podejmijcie wyzwanie jakim jest udoskonalenie własnego wizerunku!

CENA: 549 zł / 3h

Każda kolejna godzina 149 zł
Usługa na terenie Polski (koszty dojazdu)
UMÓW SIĘ NA WYBRANY PAKIET