Metamorfozy

//Metamorfozy
Metamorfozy2017-05-15T17:46:00+01:00

Mówiąc o wizerunku mamy na myśli całokształt. Nie tylko stylizacja ma wpływ na to, jak inni nas postrzegają. Fryzura, makijaż, charyzma, sposób poruszania się, a nawet zdrowie i wiele innych czynników – wszystkie te elementy tworzą pewną całość, która nie zawsze jest taka, jakiej oczekujemy.

Decydując się na plan kompletnej metamorfozy, powinnaś uzbroić się w cierpliwość. Zmiany będą spektakularne, jeśli dasz nam trochę czasu i pozwolisz mi działać.

Co zyskujesz?

Po przebytej metamorfozie będziesz świadoma swojej figury oraz urody. Poznasz triki, którymi posługują się styliści podczas tworzenia stylizacji, nauczysz się także makijażu na dziennego oraz wieczorowego. Kreowanie własnego wizerunku będzie dla Ciebie przyjemnością, a być może nawet pasją. Kiedy już poznasz tajniki dobrego wyglądu, stylizacja w obrębie Twojej osoby już nie będzie Ci obca!

10 kroków Twojej metamorfozy

Podczas metamorfozy współpracuję z najlepszym i doświadczonym zespołem wizażystów, fryzjerów, dietetyków, a także trenerów personalnych. Wspólnie opracujemy indywidualny plan, dzięki któremu doświadczysz zmian nie tylko w swoim wyglądzie, ale również w samopoczuciu i zdrowiu.
  • Spotkanie przy pysznej kawie, na którym poznamy siebie nawzajem. Możesz być pewna, że w przyjemnej atmosferze spełnię Twoje oczekiwania, a ja muszę je najpierw poznać, by móc się wykazać. Podczas tego spotkania poznam Twoje potrzeby, styl życia, problemy oraz marzenia. To jest klucz do udanej i spektakularnej metamorfozy.

  • Analiza wizerunkowa – analiza sylwetki i kolorystyczna – pierwsze techniczne spotkanie, na którym będę analizować Twój wygląd pod każdym względem.

  • Przegląd szafy – podczas tego spotkania skupimy się na „detoksie” Twojej garderoby. Zrobimy plan i listę ubrań, jakich będziesz potrzebować przez najbliższe 6 miesięcy

  • Zakupy – podczas szaleństwa zakupowego, odbędzie się „lekcja trafionych zakupów” – dowiesz się gdzie kupować i jak to robić z głową

  • Pół roczny plan treningowy oraz plan dietetyczny – jeśli jest konieczny.

  • Nauka makijażu dziennego oraz wieczorowego. Trzygodzinne lekcje indywidualne.

  • Zmiana fryzury – pod okiem specjalisty dobierzemy odpowiednią fryzurę oraz kolor włosów.

  • Zakupy – na koniec programu metamorfozy zrobimy zakupy na kolejny sezon, dopasowane do Twojej nowej sylwetki.

  • Sesja zdjęciowa – zwieńczenie ciężkiej pracy nad własnym wizerunkiem.

  • Spotkanie podsumowujące – na tym spotkaniu dostaniesz ode mnie Księgę Indywidualnego Stylu, Karnet Kolorystyczny oraz zdjęcia z sesji. Opowiemy sobie o spostrzeżeniach i wnioskach po przebytym programie.

Cena ustalana indywidualnie

UMÓW SIĘ NA METAMORFOZĘ