Analiza wizerunkowa

//Analiza wizerunkowa
Analiza wizerunkowa2021-02-25T09:48:16+01:00

Jestem zwolenniczką kompleksowych usług, dlatego też w swojej ofercie sugeruję klientom połączenie analizy kolorystycznej i sylwetki w jedną. Dzięki takiemu zabiegowi, będziesz wiedzieć, które ubrania są stworzone dla Ciebie pod względem fasonu, a także koloru!

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Wiosna, lato, jesień, a może zima? Czy wiesz, jaki typ urody posiadasz? Odpowiedź na pytanie, dlaczego inne kobiety w pewnych kolorach wyglądają olśniewająco, nie musi być już dłużej owiana tajemnicą. Wystarczy, że umówisz się ze mną na analizę kolorystyczną, a ja odnajdę barwy, w których będziesz wyglądać świeżo i promiennie. Doradzę jak je łączyć, co ubrać do pracy, a także, jakich odcieni unikać na randce. Oprócz analizy kolorystycznej opowiem Ci trochę więcej o samej psychologii koloru. Większość z nas nie jest świadoma tego, jak ogromną moc posiadają kolory, więc przedstawię Ci, w jaki sposób wpływają na otoczenie. Gwarantuję, że nie zostawię Cię z żadnymi wątpliwościami.

CENA: 549 zł
analiza kolorystyczna
analiza sylwetki personal stylist

ANALIZA SYLWETKI

Prawidłowe określenie typu sylwetki jest niezwykle istotne. W mojej pracy nierzadko spotykam się z błędną klasyfikacją swojej figury, co najczęściej wiąże się z tym, że osoby, które do mnie przychodzą, nie są pewne, co do nich pasuje. A to właśnie dobór odpowiedniego fasonu ma w dużej mierze wpływ na to, jak czujemy się w danej stylizacji. I tutaj z pomocą przychodzę ja – przeanalizuję bardzo dokładnie Twoją sylwetkę. Powiem Ci, co powinno zagościć w Twojej garderobie i od tego momentu już w każdym zestawieniu ze swojej szafy będziesz czuć się komfortowo.

CENA: 449 zł

KSIĘGA INDYWIDUALNEGO STYLU

Przechodząc przez całą analizę wizerunkową dostaniesz ode mnie wiele informacji na raz. Niełatwo zapamiętać wszystkie porady i zasady, których należy się trzymać. Ja wychodzę naprzeciw temu problemowi! Do swoich usług wprowadziłam Księgę Indywidualnego Stylu, w której zawarte zostaną wszystkie informacje o Twojej figurze i typie urody. To spersonalizowane kompendium wiedzy, do którego możesz sięgnąć w każdej chwili.

Co zawiera Księga?

  • Szczegółowo rozpisana Twoja figura

  • Opis Twojego typu urody

  • Katalog fasonów, dekoltów, butów, torebek, biżuterii, które pasują do Twojej figury

  • Mapa indywidualnego stylu

  • Triki i porady modowe – czego unikać, a co stosować, by olśniewać

CENA: 399 zł
alisawysocka-stylist

Jak to się odbywa?

CENA: 1299 zł

UMÓW SIĘ NA ANALIZĘ WIZERUNKOWĄ