O mnie

/O mnie
O mnie2017-06-20T13:36:53+01:00

NAZYWAM SIĘ ALISA WYSOCKA

Jestem dyplomowaną stylistką, kreatorką wizerunku indywidualnego oraz biznesowego.  Swoją pracą, która jest jednocześnie moją największą pasją, zajmuję się już od kilku lat. Doświadczenie zdobywałam u boku najlepszych stylistów w Polsce, aby móc pracować, jako stylistka i personal shopper na najwyższym poziomie. Gdy wpadam w wir obowiązków, to wkładam w nie całe swoje serce i zaangażowanie. Jestem perfekcjonistką i uważam, że wszystko da się zrobić jeszcze lepiej, co przejawia się rzetelnością i oddaniem podczas wykonywania powierzonych mi zadań.

Zastanawiasz się, co kryje się pod szerokim znaczeniem terminu stylizacja? Jako stylistka biorę udział w przedsięwzięciach na potrzeby wizerunkowe marek oraz firm, które nie zawsze są ściśle związane z branżą modową. Prowadzę szkolenia wizerunkowe, a także wykłady na temat stylu i mody. Z kolei, jako personal shopper i kreatorka wizerunku pomagam moim klientom odnaleźć swój styl, poczuć się komfortowo i atrakcyjnie we własnej skórze. Przeprowadzam „detoks” szaf oraz buduję pełną garderobę podczas zakupów. Szczególnie istotne dla mnie jest to, by do każdego zlecenia podejść indywidualnie i bardzo profesjonalnie.

Swoim klientom oferuję szeroki zakres usług, które są dopasowane do każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby. Zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie. Czas poza pracą przeznaczam na wszelkie dodatkowe projekty. Udzielam się między innymi w lokalnej prasie, gdzie przekazuję porady i informacje na temat tego, co w świecie mody piszczy. Teraz mam okazję robić to także tutaj – u mnie na blogu.

Prywatnie estetka i wielbicielka piękna w każdej postaci. Pałam szczególną miłością do eklektyzmu, wyrazistych kolorów i niebanalnych zestawień.

Zapraszam do współpracy!

Alisa Wysocka

.

Ilustracja: Agnieszka Nawrat
Autorką wszystkich rysunków na stronie jest utalentowana Agnieszka Nawrat :)