Najciekawsze spódnice o długości midi! Znajdźcie coś dla siebie

//Najciekawsze spódnice o długości midi! Znajdźcie coś dla siebie

Spódnice midi

Wchodzimy z wielką werwą już w sezon letni. Mężczyźni wyciągają z szaf T-shirty z gorącym motywem, a kobiety kolorowe sukienki i najróżniejsze spódnice, tworząc niebanalne zestawienia, którymi możemy się inspirować. Na spódnicach się zatrzymamy. Konkretnie na tych o długości midi, która jest teraz top trendem i warto nad nią chwilę się zastanowić… pomimo, że dość problematyczna to bardzo kobieca i ciekawa! O długościach spódnic i sukienek przeczytasz już niedługo w kolejnym artykule z cyklu porady stylistki ;) Tymczasem zainspiruj się nie jedną stylizacją, a kilkoma i odnajdź smaczki, które możesz zastosować w swoich stylizacjach.

Królują plisy, cekiny, a także w dalszym ciągu rzędy falban. Duże, obfite w rozmaitych kolorach i tkaninach – jednym słowem ma się dziać! W obecnym sezonie, jeżeli spódnica jest prosta w fasonie, to koniecznie musi mieć bogate zdobienia, oryginalną fakturę, kolory lub wzory. Na nudne zestawienia nie ma miejsca tego lata! ;)

Z czym łączyć spódnice o długości midi?

W dobie panującego eklektyzmu to czy do eleganckiej spódnicy zakłada się białą koszulę czy t- shirt nie ma większego znaczenia. Przyjrzyjcie się szczególnie poniższym przykładom i same sobie odpowiedzcie czy cekinowa spódnica w połączeniu ze zwykłą koszulą wygląda źle? :) Oczywiście, że nie! Wręcz przeciwnie, inspirujmy się takimi zestawami, bawmy się modą, bądźmy odważne i cieszmy się tym! Jedynie na co chcę zwrócić uwagę to noszenie bluzek wewnątrz, nie na zewnątrz! Chyba, że któraś z Was jest bardzo szczupła i wysoka, o figurze typowej dla modelki, a do tego ma wizję stylizacji – ok, to mogę zrozumieć. W innych przypadkach, sylwetka zawsze będzie wyglądać o wiele lepiej jeśli włożycie do środka górną część garderoby i podkreślicie w ten sposób swoją talię.

2017-05-22T16:55:23+01:00

Zostaw komentarz