5 kroków – jak przygotować się do spotkania ze stylistką?

//5 kroków – jak przygotować się do spotkania ze stylistką?

Doszłaś do tego momentu w swoim życiu, że zmiana/poprawa wizerunku to kolejny Twój cel. Następny krok do spełnienia marzeń lub po prostu cegiełka budująca Twoją pewność siebie. Jednak nie wiesz od czego zacząć prace nad własnym wizerunkiem? Najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na pomoc specjalisty, ale pewnie to już wiesz 😉 Ten wpis ma pomóc Ci w przygotowaniach do zmian, które Cię czekają. Pomoże Ci także zebrać myśli przed pierwszym spotkaniem ze stylistką. Mam nadzieję, że dzięki niemu będziesz spokojniejsza i pewniejsza siebie.

osobista stylistka

Nie ważne, z której usługi będziesz korzystać, przed spotkaniem z konsultantką jest kilka niezmiennych zadań, które warto wykonać. Brzmi przerażająco – wiem, ale uwierz, że to nic strasznego, a bardzo Ci pomoże 😊 Z pewnością wiele osób znajdzie wymówkę, że nie ma czasu, a bo się nie chce, a po co to, przecież idę do specjalisty niech się mną zajmie…Otóż tak, zajmie się, ale nikt tak dobrze Cię nie zna jak Ty sama siebie. Dlatego, by specjalista mógł pomóc najlepiej jak potrafi, musisz odrobić zadanie domowe i wejść z nim w kooperację 😉

zakupy ze stylistką

stylistka katowice

Być może jeszcze nie zdecydowałaś się na skorzystanie z usług stylistki i wciąż zastanawiasz się, którą usługę wybrać na start? By poznać potrzeby i dowiedzieć się, od których aspektów Twojego wyglądu należy zacząć, umów się na pierwsze, bezpłatne oraz niewiążące w żadne sposób spotkanie przy kawie. Prawie każda stylistka ma w swojej ofercie takie spotkanie, masz możliwość opowiedzieć jej o swojej potrzebie i dowiedzieć się jakie ma dla Ciebie rozwiązanie. Owszem, możesz wypytać się droga mailową lub prze telefon, ale powiedz mi…czy nie lepiej i przyjemniej jest spotkać się z drugim człowiekiem w kawiarni przy pysznej kawie? :)

wato spytać stylistki

Fot. Anna Mika
2017-06-05T22:14:50+01:00

Zostaw komentarz